Magdalena Derezińska – Osiecka

Psychoterapeutka w nurcie Gestalt (szkolenie w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie -uczelni posiadającej akredytację EAGT). Ukończyła studia magisterskie z filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie jej pasją i specjalizacją była filozofia egzystencji, w szczególności filozofia Spotkania. Swoje doświadczenie zarówno w pracy indywidualnej, jak i grupowej zdobywała podczas stażów klinicznych ( Oddział Psychiatryczny Dzienny w Szpitalu Wojskowym w Krakowie, Uniwersytecka Klinika Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży w Krakowie, Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic w Szpitalu Specjalistycznym im. J.Babińskego w Krakowie). Regularnie uczestniczy w szkoleniach doskonalących kwalifikacje zawodowe terapeutów Gestalt.

Na co dzień pracuje z osobami dorosłymi, z którymi prowadzi psychoterapię długoterminową. Prowadzi terapię również w języku angielskim.

O mnie

Uważam, że autentyczne Spotkanie z drugim człowiekiem niesie w sobie ogromny potencjał, i tylko poprzez kontakt z Drugim oraz dzięki kontaktowi z Drugim możemy stawać się w pełni sobą. Dzięki psychoterapii Gestalt mamy szansę docierać do tego, kim naprawdę jesteśmy. Możemy stawać się prawdziwie wolni, by prawdziwie kochać siebie samych oraz innych ludzi. Na tej trudnej i niesamowitej drodze jestem gotowa Ci towarzyszyć.

Swoją praktykę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Czym zajmuję się w Centrum Odkrycie

  • pracuję z osobami dorosłymi, z którymi prowadzę psychoterapię krótko i długoterminową;
  • prowadzę także terapię w języku angielskim.