Anna Małecka

Psychoterapeutka osób dorosłych, Trenerka

Certyfikowana psychoterapeutka i trenerka pracująca w nurcie Gestalt. Posiada certyfikat Instytutu Terapii Gestalt, Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii- EAP oraz Europejskiego Towarzystwa psychoterapii Gestalt – EAGT.
W swojej pracy łączy relacyjność terapii Gestalt, bycie w autentycznym kontakcie z elementami pracy z ciałem.
Psychoterapia jest dla niej spotkaniem z drugim człowiekiem, zaproszenie do poznania jego świata, który jest wyjątkowy.
W Centrum Odkrycie prowadzi terapię indywidualną, terapię par, grupy terapeutyczne i rozwojowe, szkołę dla rodziców i wychowawców, konsultacje rodzicielskie, grupy DDA.

Monika Berdecka

Psychoterapeutka osób dorosłych i młodzieży

Jest pedagogiem z pierwszego wykształcenia i psychoterapeutką. Swoją wiedzę z zakresu psychoterapii zdobyła podczas czteroletnich studiów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Od kilku lat prowadzi psychoterapię indywidualną z dorosłymi oraz młodzieżą, a także warsztaty rozwoju osobistego oraz szkolenia tematyczne z obszaru polityki społecznej.
Swoje doświadczenie zdobywała pracując z klientem indywidualnym w gabinecie, a także współpracując z Ośrodkami Interwencji Kryzysowej w Myślenicach oraz Bochni przy realizacji programów skierowanych do osób korzystających z pomocy i wsparcia tych instytucji, w tym do ofiar i sprawców przemocy domowej.
W chwili obecnej jest w trakcie doskonalenia znajomości języka migowego, gdyż w najbliższej przyszłości zamierza otoczyć opieką terapeutyczną również Osoby Głuche.

Agata Urbanowicz

Psychoterapeutka dorosłych dzieci i młodzieży Ekspert play therapy

Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta (certyfikaty europejskie EAGT, ECP oraz certyfikat polski ITG). Ukończyła psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalizując się w pracy z niepełnosprawnymi dziećmi.
Ukończyła również czteroletnią szkołę psychoterapii Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt, gdzie nauczyła się pracy w zawodzie psychoterapeuty.
Aktualnie pracuje z osobami dorosłymi, z którymi prowadzi psychoterapię długoterminową. Oprócz tego specjalizuje się we wsparciu psychologicznym w trakcie rozwodu.
Prowadzi również konsultacje wychowawcze. Obecnie specjalizuje się w psychoterapii z dziećmi poprzez zabawę w nurcie Gestalt.

Magdalena Derezińska – Osiecka

Psychoterapeutka dorosłych

Psychoterapeutka w nurcie Gestalt (szkolenie w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie -uczelni posiadającej akredytację EAGT). Ukończyła studia magisterskie z filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie jej pasją i specjalizacją była filozofia egzystencji, w szczególności filozofia Spotkania. Swoje doświadczenie zarówno w pracy indywidualnej, jak i grupowej zdobywała podczas stażów klinicznych (Oddział Psychiatryczny Dzienny w Szpitalu Wojskowym w Krakowie, Uniwersytecka Klinika Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży w Krakowie, Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic w Szpitalu Specjalistycznym im. J.Babińskego w Krakowie). Regularnie uczestniczy w szkoleniach doskonalących kwalifikacje zawodowe terapeutów Gestalt.

Na co dzień pracuje z osobami dorosłymi, z którymi prowadzi psychoterapię długoterminową. Prowadzi terapię również w języku angielskim.