Anna Małecka

Anna Małecka

Psychoterapeutka, Trenerka

Certyfikowana psychoterapeutka i trenerka pracująca w nurcie Gestalt. Posiada certyfikat Instytutu Terapii Gestalt, Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii- EAP oraz Europejskiego Towarzystwa psychoterapii Gestalt - EAGT.
W swojej pracy łączy relacyjność terapii Gestalt, bycie w autentycznym kontakcie z elementami pracy z ciałem.
Psychoterapia jest dla niej spotkaniem z drugim człowiekiem, zaproszenie do poznania jego świata, który jest wyjątkowy.
W Centrum Odkrycie prowadzi terapię indywidualną, terapię par, grupy terapeutyczne i rozwojowe, szkołę dla rodziców i wychowawców, konsultacje rodzicielskie, grupy DDA.

Monika Berdecka

Monika Berdecka

Psychoterapeutka

Jest pedagogiem z pierwszego wykształcenia i psychoterapeutką. Swoją wiedzę z zakresu psychoterapii zdobyła podczas czteroletnich studiów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Od kilku lat prowadzi psychoterapię indywidualną z dorosłymi oraz młodzieżą, a także warsztaty rozwoju osobistego oraz szkolenia tematyczne z obszaru polityki społecznej.
Swoje doświadczenie zdobywała pracując z klientem indywidualnym w gabinecie, a także współpracując z Ośrodkami Interwencji Kryzysowej w Myślenicach oraz Bochni przy realizacji programów skierowanych do osób korzystających z pomocy i wsparcia tych instytucji, w tym do ofiar i sprawców przemocy domowej.
W chwili obecnej jest w trakcie doskonalenia znajomości języka migowego, gdyż w najbliższej przyszłości zamierza otoczyć opieką terapeutyczną również Osoby Głuche.

Agata Urbanowicz

Agata Urbanowicz

Psycholog, Psychoterapeutka

Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta (certyfikaty europejskie EAGT, ECP oraz certyfikat polski ITG). Ukończyła psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalizując się w pracy z niepełnosprawnymi dziećmi.
Ukończyła również czteroletnią szkołę psychoterapii Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt, gdzie nauczyła się pracy w zawodzie psychoterapeuty.
Aktualnie pracuje z osobami dorosłymi, z którymi prowadzi psychoterapię długoterminową. Oprócz tego specjalizuje się we wsparciu psychologicznym w trakcie rozwodu.
Prowadzi również konsultacje wychowawcze. Obecnie specjalizuje się w psychoterapii z dziećmi poprzez zabawę w nurcie Gestalt.

Grzegorz Żabiński

Grzegorz Żabiński

Psychoterapeuta, Trener

Posiada certyfikat psychoterapeuty nr 191 oraz Certyfikat Psychoterapeuty - The European Certifikate of Psychoterapy wydany przez EAP, Certyfikat EAGT oraz Certyfikat Polskiej Federacji Psychoterapii (certyfikat psychoterapeuty nr 29).
Od 2009 r. prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 16 roku życia. Prowadzi grupy wspierających rozwój osobisty młodzieży oraz mężczyzn. Prowadzi również terapię szkoleniową osób będących w całościowym szkoleniu psychoterapeutycznym w nurcie Gestalt.
Pracując z klientem kieruje się przekonaniem, że psychoterapia jest jedną z dróg prowadzących do poznania siebie, akceptacji, pokonania trudności i poprawy jakości życia. Jest procesem odkrywania i uświadamiania sobie drzemiącego w nas potencjału oraz nowych możliwości funkcjonowania w świecie.